עדויות

עברתי חוויה עוצמתית ביותר!!! קיבלתי כל כך הרבה... בכל פעם שאני ניזכרת בזה אני דומעת מהתרגשות... זה היה רגע של לידה מחדש, בו עברתי שינוי וחיבור אל המקור שבתוכי. אני נוצרת בתוכי, את התחושה המופלאה הזו.

סדנת היזכרות במסע הנשמה דליה לוין

חוויתי התגלות,​ ​גיליתי כלי אדיר שנמצא בתוכי, בעזרת הצלילים הקסומים, ​זהו נס עבורי, כלי פשוט ועם זאת עוצמתי כל כך, אף פעם לא חוויתי מפגש אלוהי כזה. קיבלתי מכם מתנה שמשנה את חיי. תודה שאתם כל כך מקצועיים ובעיקר אנושיים ברמה נשגבת.

כנס מוסיקה ותודעה אורלי הרליכמן

זה היה אחד הרגעים העוצמתיים בחיי. אין מילים שיתארו את החוויה השמיימית והנשמתית שהעברתם. השכינה שררה במקום, הקול של ו'איט והמוסיקה המרפאה האלוהית, הרגשתי שהתמוססתי לאלף חלקים והפכתי להיות שלמה.

סדנת היזכרות במסע הנשמה עירית דבלסטין

עדויות מצולמות :

​מסע 21 ליעוד וחזון תיאה פרידמן

חוויתי בהירות על היעוד שלי, הרגשתי כיצד המסע של ייעוד הנשמה מקרין ממני אל הסובבים אותי, ומסייע בידי לתמוך באהובים עלי. החוויה עוצמתית!

15 אבני הדרך טל בלומנטל

אושר עילאי, דמעות של הודיה. זה מסוג הדברים שמתאים לכולם ותמיד יהיה נכון ללא התחשבות בזמן ומרחב. תודה!

מסע 21 לשפע ואהבה אלינור (ארה"ב)

מסע 21 עזר לי למצוא את האומץ להיות מי שאני את התעוזה לחלום ואת הרוח הגבית ללכת אחרי החלומות שלי..

עדויות מהכשרות המטפלים במודל היזכרות בארץ והעולם

סדנה מדהימה, שנוגעת בכל הגופים, חיבור לעצמי הגבוה ולהדרכה. ידע גבוה מדעי מדויק, שעוזר לעשות סדר, מועבר בפשטות ובגובה העיניים בשילוב מוזיקה ושירה, המגיעים ישר אל הלב… הייתי בהוויה של חופש, חוויתי קלילות ושמחת חיים. הבלתי אפשרי...הפך לאפשרי.

סדנת אלכימיה קריסטלית הדר תהל

בת שהוזמנה על ידי אמא שלה, כותבת לה: "אמא אהובה שלי, מתנת החיים זו המתנה הראשונה והמדהימה שהענקת לי. המתנה השנייה, זו הסדנא הזו, אלף מילים לא יוכלו לתאר את העוצמה, הצלילים, השלווה והחוויה שהיא לא פחות מאלוהית...

ריטריט היזכרות במים יפית וינשטוק

אני רוצה להודות מעומק ליבי על החוויה המדהימה שעברתי בסוף השבוע המופלא במואה. אין מילים שיכולות לתאר את החוויה שהייתה לי. אני מרגישה שבכך שהתאפשר לי להשתתף, קיבלתי מתנה ענקית.

ריטריט היזכרות במים נועה ברק
נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר